DE |  EN |  CN |  CZ

KONTROLOR/KVALITY

Nástup možný ihned nebo dle dohody

Popis pracovní pozice:

  •  práce na plný úvazek 37,5 hodin týdně (7,5 hodin denně)
  • práce v třísměnném nepřetržitém provozu
  • kontrola kvality sériových dílů podle dokumentace
  • evidence kontrol a vyhodnocování výsledků
  • spolupráce při analýzách vad a při vyřizování reklamací
  • péče o systémovou dokumentaci

Požadovaný profil:

  •   technického zaměření
  • technické myšlení
  • počítačová gramotnost
  • AJ nebo NJ výhodou
  • znalost výkresové dokumentace, práce s měřidly a odborná praxe výhodou
  • zodpovědnost, samostatnost, rozhodovací schopnosti, logické myšlení, aktivní
  • přístup k řešení problémů, ochota vzdělávat se

Nabízíme:

  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • odpovídající mzdové ohodnocení – nástupní mzda od 23 000 Kč   a dále dle znalostí a zkušeností
  • nad rámec základní mzdy nabízíme nadstandardní příplatky za         směnnost a přesčasy
  • balíček zaměstnaneckých benefitů (obědy, dovolená navíc)
  • firemní vzdělávání
  • možnost osobního a profesního růstu
  • perspektivu dlouhodobého zaměstnání - po 6 měsících smlouva na dobu neurčitou

Pokud Vás nabídka oslovila, pošlete prosím svůj životopis na adresu: pollmann@pollmann.cz, příp. volejte 384 375 305.

Pollmann CZ s.r.o.
JUDr. Michal Ambrož
Dolní Skrýchov 115
37701 Jindrichuv Hradec
Tschechische Republik

Tel.: +420 384 371 261
Online Bewerbung

Pollmann International GmbH  I  Raabser Straße 1  I  A-3822 Karlstein