DE |  EN |  CN |  CZ

TECHNIK ÚDRŽBY

Nástup možný ihned nebo dle dohody

Popis pracovní pozice

  • práce na plný úvazek 37,5 hodin týdně (7,5 hodin denně)
  • práce v dvousměnném a třísměnném provozu
  • opravy, údržby strojů a zařízení v montáži a lisovně platů

Požadovaný profil

  • technické vzdělání ve strojírenském nebo
  • elektrotechnickém oboru
  • praxe na obdobné pozici výhodou
  • pečlivost, zodpovědnost, samostatnost
  • týmová práce
  • ochota vzdělávat se
  • oprávnění z vyhlášky č. 50/1978 Sb. výhodou

Nabízíme:

  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • zaučení na danou pozici
  • odpovídající mzdové ohodnocení dle znalostí, zkušeností   a zařazení
  • nnad rámec základní mzdy nabízíme nadstandardní příplatky za směnnost, výkon, kvalitu práce a přesčasy
  • balíček zaměstnaneckých benefitů (obědy, dovolená navíc)
  • firemní vzdělávání
  • možnost osobního a profesního růstu
  • perspektivu dlouhodobého zaměstnání - po 6 měsících smlouva   na dobu neurčitou

Pokud Vás nabídka oslovila, pošlete prosím svůj životopis na adresu: pollmann@pollmann.cz, příp. volejte 384 375 305.

Pollmann CZ s.r.o.
JUDr. Michal Ambrož
Dolní Skrýchov 115
37701 Jindrichuv Hradec
Tschechische Republik

Tel.: +420 384 371 261
Online Bewerbung

Pollmann International GmbH  I  Raabser Straße 1  I  A-3822 Karlstein